מאמר העורך
סגולות למציאת זיווג
חזרה
 

 

 

סגולות למציאת זיווג

 

למרות היות האדם בחירי מזווגים לאדם אשה לפי מעשיו (1) ובמידה ומעשיו רצויים לפני המקום אשתו תהיה לו לעזר, וכן הגמרא במסכת מועד קטן דף יח: מביאה חזקה (עפ"י שלושה מקורות) שזיווג האדם נקבע משמים: מן התורה ומן הנביאים ומן הכתובים מה' אשה לאיש, מן התורה דכתיב: {בראשית כד-נ} וַיַּעַן לָבָן וּבְתוּאֵל וַיֹּאמְרוּ מֵה' יָצָא הַדָּבָר לֹא נוּכַל דַּבֵּר אֵלֶיךָ רַע אוֹ טוֹב, מן הנביאים דכתיב: {שופטים יד-ד} וְאָבִיו וְאִמּוֹ לֹא יָדְעוּ כִּי מֵה' הִיא, מן הכתובים דכתיב: {משלי יט-יד} בַּיִת וָהוֹן נַחֲלַת אָבוֹת וּמֵה' אִשָׁה מַשְׂכָּלֶת.

לעתים עיכוב במציאת הזיווג נגרם כתוצאה מחסימה מסוימת הנגרמת ע"י האדם עצמו כגון: שפתח פיו לרעה שאמר:לעולם לא אתחתן וכד' ועל ידי כך סגר את מזלו (2) או ע"י אחרים באמצעות כישוף או הקפדה יתרה (3).

ארגון ערכים עורך סדנאות (בעיקר בסופי שבוע) לרווקים/ רווקות ומקנה כלים לבחירת בן/בת זוג לציבור שאינו דתי, הסדנאות מיוחדות במינם וברוח טובה, פרטים בטל':03-6147170

בכל שנה ב-טו בשבט מתקיים תיקון למציאת זיווג בישיבת השלום ברח' תחכמוני 1 בירושלים (מומלץ להיות נוכח בזמן התיקון!).

בכח עשיית צדקה וחסד (בממונו או בגופו) להגביה את מזלו של האדם (4) ובפרט לעמותות המסיעות לבתי ישראל כגון:ארגון אפרת (מניעת הפלות), הוועד למשפחות במצוקה, לב לאחים וכד'.

סגולה למציאת זיווג לומר קידוש לבנה, וכן לומר ארבעים יום ברציפות שיר השירים, ובאם הגיעו בן/בת ישראל לגיל מתקדם – בצורך גדול התירו לנדור (וטוב לרשום את הנדר על דף) לומר:נשמת קול חי בפני עשרה, במידה וזוכים להקים בית בישראל, ועדיף לקיים את הנדר מיד לאחר החופה (5) ובכך זוכים גם לקדש שם שמים ברבים.

קיום מצוות כיבוד אב ואם בהידור סגולה למציאת זיווג (אביעה סגולות).

תיקון לנקשר ע"י מעשה כשפים: יקח קערה אחת, או דלי, וימלאנו מים. ויקח 70 מטבעות של שקל כל אחת, ולאחר מכן יקח את הקערה עם המים ויעמידנה מתחת למזוזה של פתח הבית והוא יעמוד בצידה השני מול המזוזה ויקרא את הפרקים בתהילים קיג – קיח (כולל) וכשיגיע לפסוק אנא ה' הושיעה נא  (הנמצא בפרק קיח) יקח מטבע אחת וישליכנה למים, וכך יחזור על הפסוק 70 פעמים, ובכל פעם ישליך מטבע אחד, ולאחר שיסיים ימשיך לקרוא עד תום פרק קיח, ואחר כך יבקש מחברו שישפוך על גופו את המים. ואת המטבעות יחלק לצדקה ויועיל לו בעזהי"ת (6).

 

 

 

הערות:

1.  ראה תלמוד בבלי מסכת סוטה דף ב, זוהר פרשת כי תבוא.

2.  במקרה של פתחון פה יש לעשות התרת קללות, על כח הדיבור, טוב לשמוע את הרצאותיו של הרב יוסף צבי בן פורת באתר אמונה, והרב זמיר כהן באתר הידברות, ראה גם  ספר הזוהר תיקון יח, שיעורים בספר התניא קונטרס אחרון.

3.  ספר דרך ה' לרבי משה חיים לוצאטו זצוק"ל זיע"א (חלק ג) מסביר בהרחבה את השפעת הכישוף- ספר מומלץ, נציין כי עוון חמור לעשות כישופים ופועל גם על מבצע הכישוף, ראה ספר שמות פרק כב, דברים יח, דניאל ה, ו-פירוש יונתן בן עוזיאל ל-דברים כד: כִּי נֶפֶשׁ הוּא חֹבֵל.

4.  ראה מסכת שבת דף קנו:, זוהר פרשת יתרו.

5.  יש לומר את הנוסח המתאים ללא ברכה – ואין לאחר את קיום הנדר.

לדעת באם העיכוב מכישוף, יש למלא שמן זית בתוך כוס זכוכית עד שני שליש מהכוס, ולכסות את כל הכוס מבחוץ עם נייר שחור, ויסתכל האדם בתוך הכוס, ואם נעשה כישוף-יראה את פניו בתוך הכוס הפוכות – ואם לא נעשה יראה פניו ב

חזרה לראש העמוד
 


"אנו מבקשים בכל לשון של בקשה, לא להפעיל את האתר הזה בשבת או/ו במועדי ישראל
השימוש במחשב במהלך השבת, כרוך בחילול שבת, שהוא איסור חמור מן התורה".
we ask you to refrain from accessing this web site on the Sabbath or Jewish holiday. The operating of a computer by a Jewish person on the " Sabbath, involves desecration of the Sabbath which is forbidden according to Torah Law
הוסף למועדפים